Publicat 21 Feb 2020 | Reactualizat 20 Mar 2020 | Expiră 23 Mar 2020

Inginer Tehnologi

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare profil TCM,
- Bune cunostinte de mecanica si desen tehnic/prelucrari mecanice/ tolerante,
- Bune cunostinte de tehnologii,
- Cunoastere limba germana, engleza,
- Experienta in domeniu condtituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Urmăreşte executarea întocmai a comenzilor interne de producţie în domeniul tehnologic la produsele noi ,
- Urmăreşte consumul de scule, dispozitive, verificatoare, materiale auxiliare necesare în procesul de fabricaţie ,
- Arhivează comenzile interne de producţie în domeniul tehnologic şi a fişelor de măsurători la produsele noi omologate ,
- Răspunde de executarea corecturilor în fişele tehnologice;Participă la stabilirea ciclului optim de producţie .

Oferim:
- Salariu atractiv ( conf. fisa de evaluare personală ),
- Transport asigurat,
- Tichete de masa,
- Mediu de lucru motivant şi profesionist într-o companie multinaţională.

Societatea Dürkopp Adler SRL, cu sediul în Sângeorgiu de Mureş, intreprindere cu rezultate remarcabile în prelucrarea metalului, având activităţi pe întreg mapamondul, cu peste 1320 de angajaţi, oferă tinerilor absolvenţi care doresc să-şi dezvolte calificarea şi abilităţile în prelucrarea metalelor.

Expirat
Inginer Tehnologi  -  SC DURKOPP ADLER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles