de ani Fără Frică...

Publicat 19 Sep 2007 | Reactualizat 18 Oct 2007 | Expiră 20 Oct 2007

inginer tehnolog ind confectiilor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

licentiat in ind textila si confectii , experienta in organizarea fluxurilor tehnologice, calitati de lider, abilitati de comunicare, adeptul lucrului in echipa, perfectionist

Descrierea jobului

organizare fluxuri tehnologice, stabilire posturi de lucru, programe de fabricatie, mentinerea sistemului de calitate implementat, cresterea productivitatii si rentabilitatii sectiei
beneficii: salariul poate creste in functie de productivitate si rentabilitate sectie, se acorda bonuri de masa, concedii platite, acces la training de specialitate, eventual cazare

producator confectii toata gama in lohn si integral, linii tehnologice moderne, personal calificat, societatea are certificat ISO si IQNET, locuri fruntase in topul firmelor din jud Valcea,la producatori si exportatori,

Expirat
inginer tehnolog ind confectiilor  -  MODA SARGUINTA SCM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles