Gratis

INGINER TEHNOLOG IN INDUSTRIA ALIMENTARA

Senneville

Candidatul Ideal

Aptitudini speciale:
  • studii superioare in domeniu
  • experienta similara in domeniu prezinta un avantaj
  • spirit de ordine si disciplina
  • capacitate de organizare si decizie
  • competente in dezvoltarea echipei si capacitatea de delegare
  • capacitate de prevedere a situatiilor deosebite
  • echilibru psihic si emotional
  • viteza de reactie si capacitate de a lua decizii
  • abilitati de comunicare
  • flexibilitate / rezistenta la efort si stres
  • disponibilitate de lucru in schimburi
  • preocuparea permanenta pentru ridicarea nivelului professional individual.

Descrierea jobului

Inginer tehnolog / Inginer productie
- organizarea si coordonarea procesului de producție in vederea realizarii planului de productie stabilit
- supravegheaza procesul de productie si respectarea parametrilor de calitate
- raporteaza catre seful ierarhic superior stadiul realizarii programului de productie
- colaboreaza cu seful de sectie la intocmirea necesarului de aprovizionare
- verificarea cantitativa si calitativa a produselor finite
- raspunde de respectarea si urmarirea trasabilitatii
- verifica aplicarea in productie a retetelor de fabricatie
- verificarea modului de stocare a materiilor prime si auxiliare
- verificarea respectarii standardelor de igiena si a termenelor de valabilitate a tuturor materiilor prime/produse finite
- asigura si raspunde de aplicarea normelor de securitatea si igiena a muncii
- se ofera beneficii salariale intre 5000 - 10000 lei ( functie de experienta profesionala ) si tichete masa de 30 lei/ zi
- masina de serviciu comuna sau decontare transport ( dupa caz )

Senneville ți se prezintă după mai bine de 20 de ani de activitate. Din 1993 și până astăzi, am trecut de la o afacere clasică de familie la o înfățișare spectaculoasă și produse pe măsură! Cum? Prin retehnologizare (2007) și rebranding (2014).

Suntem încântați că îi putem număra între clienții noștri pe distinșii membri ai Casei Regale a României. Avem onoarea de a livra constant produse de panificație, patiserie și cofetărie atât la vizitele Familiei Regale în Timișoara, cât și la reședința din Săvârșin și la evenimente speciale.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024