Inginer / Tehnician sisteme de securitate

S.C. OK GUARD SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Angajam inginer / tehnician sisteme de securitate, studii medii / superioare (certificat ARTS constituie avantaj) cu/fara experienta in domeniul instalarii si intretinerii sistemelor de securitate - alarmare, control acces, interfonie si supraveghere video, incendiu. Sau dorim colaborare cu firme autorizate in domeniu.

Pentru persoane fizice:
  • Cazier judiciar fara antecedente.
  • Permis de conducere categoria B.
Pentru persoane juridice:
  • Licenta pentru sisteme de alarmare si incendiu
Pachet salarial (se stabileste in urma interviului, functie de experienta) - 2.500 - 4.000 lei/ luna

Descrierea jobului

Activitati de instalare si punere in functiune, menenanta si service pentru:
- echipamente si sisteme de detectie si semnalizare la efractie;
- echipamente si sisteme de detectie si semnalizare control acces;
- echipamente si sisteme tehnice de televiziune cu circuit inchis;
- sisteme de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu;
- echipamentele si sistemele de sonorizare
- interfonie / videointerfonie

Descrierea companiei

OK GUARD SRL - fondata in 1994
Publicat 3 dec. 2021 Reactualizat 31 dec. 2021 Expiră 2 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos