Publicat 14 Ian 2021 | Reactualizat 11 Feb 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Inginer / Tehnician Service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim angajarea unui inginer / tehnician service pentru echpamente medicale din domeniul stomatologic.

Cerinte minime obligatorii:

- studii tehnice (ideal studii superioare: inginerie medicala, bioinginerie, mecanica, mecanica fina, electronica)
- cunostinte PC nivel mediu
- putere de concentrare, disponibilitate de lucru in conditii de stres si /sau program prelungit
- abilitati de lucru in echipa
- abilitati de invatare si studiu a noilor tehnologii
- disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate
- cunoasterea limbii engleze (limba germana este un avantaj)
- permis de conducere categoria B, fara antecedente

Descrierea jobului

Instalare, punere in functiune si reparatii echipamente stomatologice si instalatii de radiologie dentara.
Trainingul clientilor pentru echipamentele instalate.
Diagnosticarea echipamentelor defecte.
Executare lucrari de intretinere pe baza de contract.

Fondata in 1994, compania MEDIDENT INTERNATIONAL are ca obiect de activitate importul si comercializarea de materiale consumabile , instumentar si aparatura pentru stomatologie si tehnica dentara de la urmatoarele companii :
- MORITA (Japonia ) - importator unic
- DÜRR DENTAL (Germania )
- MELAG (Germania)
- SARATOGA (Italia)

Expirat
Inginer / Tehnician Service  -  MEDIDENT INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles