INGINER/TEHNICIAN CONSTRUCTOR

LOADING SD SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginer/Tehnician constructor cu experienta minima in activitatea de santier, citire planuri, program Autocad.
Perseverent, foarte serios, care accepta provocari si doreste sa invete. Precizia si calitatea orelor de lucru este esentiala in domeniul nostru, unde de acestea depind finalizarea in termen a proiectelor de investitii. Nu cautam experiente pe termen scurt cu noii colaboratori. Dorim sa construim o relatie de lunga durata cu oameni de calitate care inteleg importanta muncii lor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-mentinerea legaturii cu clientii, si furnizorii pe probleme tehnice.
-trimiterea de informatii tehnice catre clienti: Schite, specificatii
-pregatire de oferte pt produsele solicitate
-vizite in santier, ocazional, pt a verifica respectarea parametrilor

Beneficii:
-salarizare atractiva
-bonusuri atractive, in functie de realizari.
-logistica necesara pt o buna functionare a activitatii

Societetatea Loading SD srl ( www.loading-systems.ro ) activeaza in domeniul livrarii/producerii/montarii usilor industriale si tehnicii de incarcare de peste 15 ani. Avem clienti importanti ( Metro, Selgros, VW, Unilever, CTP, etc..) pt care dea-lungul anilor am oferit solutii complete si de durata.
Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos