Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 07 Aug 2019 | Expiră 26 Aug 2019

INGINER TEHNIC OFERTARE ARAD

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clientul nostru este o companie cu o vastă experiență în domeniul construcțiilor civile, industriale și agricole, prezentă atât în România, cât și în Germania.

Cauți un mediu de lucru profesionist în care să te simți apreciat? Alătură-te echipei!

  • Absolvent al Facultății de Construcții sau Management în Construcții
  • Cunoștințe specifice de management a proiectelor bugetare
  • Abilități de negociere, capacitate de analiză și sinteză
  • Bune cunoștințe tehnice
  • Bune abilități de planificare, organizare, coordonare și control
  • Abilități de comunicare scrisă și verbală
  • Abilități de lucru în echipă
  • Cunoștințe PC: pachet Office, Outlook, Autocad
  • Cunoștințele de limba engleză și germană - constituie un avantaj
  • Experiența similară în domeniu - constituie un avantaj
Se oferă
  • Salariu motivant
  • Contract pe periodă nedeterminată
  • Tichete de masă

Descrierea jobului

  • Analizează documentațiile tehnice, solicită oferte de preț, întocmește cereri de ofertă, analizează prețurile furnizorilor, respectiv prețurile din extrasele de materiale pentru lucrările în curs și întocmește comenzile de materiale
  • Formulează și înaintează către beneficiari/proiectanți cereri de clarificare privitoare la lucrările ce urmează a fi ofertate
  • Colaborează cu furnizorii in vederea obținerii celor mai bune prețuri pentru servicii, materiale și echipamente
  • Stabilește modul de întocmire și forma de prezentare a ofertei financiare
  • Participă la selecția de furnizori pentru execuția proiectelor și stabilește pentru activitatea acestora bugetul maxim, termenele de livrare și standardele de calitate așteptate
  • Participă la selecția de subcontractori pentru execuția proiectelor
  • Urmărește traseul contractelor pănă în momentul semnării de către părți și asigură păstrarea acestora
  • Negociază contractele cu furnizorii, subcontractorii și gestionează relația cu aceștia
  • Păstreză legătura cu responsabilii de execuție a lucrărilor și le asigură suportul cu materiale și documente
  • Elaborează situații de lucrări spre decontare pentru proiectele în derulare

Ascent Group oferă servicii de consultanţă profesională în domeniile: consultanţă pentru dezvoltarea afacerilor, consultanţă financiară, fiscalitate, contabilitate, expertiză contabilă, salarizare, consultanţă juridică, resurse umane şi training.

Prin reţeaua de birouri proprii din Bucureşti, Arad, Sibiu, Brașov și Piatra Neamț (România), Sofia (Bulgaria), Chişinău (Republica Moldova), Belgrad (Serbia), Ascent Group oferă soluţii locale pentru afaceri globale

Expirat
INGINER TEHNIC OFERTARE ARAD  -  ASCENT HUMAN CAPITAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles