Publicat 04 Ian 2019 | Reactualizat 11 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

INGINER STRUCTURIST CONSTRUCTII CIVILE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate in domeniu - constructii civile;
- cunostinte AutoCAD, ASD, Ms Office si alte programe specifice;
- abilitati foarte bune de comunicare, fluenta in exprimare; - abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa, auto-organizare;
- capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
- persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa; - disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Atributii şi responsabilitati:
- elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile tehnice in vigoare;
- monitorizare si participare la toate fazele proiectului si asigurare asistenta tehnica pe toate perioada executiei;
- intocmire breviare de calcul, antemasuratori, devize.

Societatea activeaza in domeniul serviciilor de proiectare in domeniul constructii civile, hidroedilitare, industriale, agricole, drumuri si poduri etc.

INGINER STRUCTURIST CONSTRUCTII CIVILE  -  S.C. S&M EXPERT PROJECT S.R.L.