Publicat 28 Mar 2019 | Reactualizat 25 Apr 2019 | Expiră 28 Apr 2019

Inginer - Sisteme detectie incendiu

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești orientat în mod natural spre client, lucrezi cu ușurință cu persoane din interiorul și din afara organizației, ești deschis la schimbare și îmbrățișezi cu ușurință idei noi și inițiative, ai putea fi interesat în a aplica pentru postul de Inginer sisteme de detecție incendiu.

Căutăm o persoană cu următoarele abilități și competențe:

Diplomă de studiu într-un domeniu relevant (inginerie, informatica)
Minim 3 ani de experiență în domeniul tehnic: ofertare, instalare si/sau configurare sisteme de securitate (sisteme de detectie si alarmare la incendiu)
Abilități de comunicare în limba română și engleză
Disponibilitatea de a călători în vederea efectuării de vizite la biroul colaboratorilor / on-site
Permis de conducere valabil- categoria B.
Atentie la detalii
Atitudine customer oriented

Descrierea jobului

La Polon-Alfa Romania vei întâlni echipa, informațiile și resursele potrivite atât pentru dezvoltarea ta personală, cât și pentru a le oferi o experiență pozitivă colaboratorilor tăi.

Care vor fi atributiile tale?

Vei asigura soluționarea întrebărilor și cerințelor de suport venite din partea colaboratorilor
Vei gestiona impreuna cu ceilalti colegi din departament apelurile venite în scop tehnic
Vei menține colaborarea cu proiectanții/integratorii din zona primita, oferind soluții complexe
Vei oferi training în vederea utilizării corespunzătoare a produselor, ca parte a procesului de predare
Vei contribui la construirea de cunoștințe și abilități în întreaga echipă pentru îmbunătățirea continuă a serviciilor dedicate colaboratorilor

Ce oferim?

Mediu de lucru placut, cu oameni tineri, entuziasti si prietenosi
Programe de dezvoltare personală
Beneficii extra salariale precum: servicii medicale și stomatologice, telefon de serviciu, abonament lunar WorldClass
Bonus anual
Timp de lucru flexibil

Vino să faci parte dintr-o organizație tânără, în continuă creștere la nivel național!

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

POLON-ALFA ROMANIA
este o companie specializată în vânzarea de sisteme de securitate, parte din grupul internațional AAT Holding, cel mai mare furnizor de sisteme de securitate din Polonia, cu o puternică prezență în Europa și parteneriate în întreaga lume.

Înființată în anul 2011, compania POLON-ALFA ROMANIA este unul dintre cei mai importanți producători și distribuitori de sisteme de securitate din România, având sediul central în București. Acum, acesta servește ca centru pentru Sales, Tehnical Support, Marketing, Human Resources, Management și Accounting, dar și ca showroom unde clienții pot vizualiza și testa produsele oferite.

Până în prezent, ne-am extins punctele de lucru în orașele mari din țară, precum Cluj, Timișoara și Iași. Acestea servesc ca centre pentru Sales și Technical Support, a căror activitate este concentrată asupra oferiririi de servicii de consultanță și asistență tehnică specializată pentru peste 500 de colaboratori ASTAL.

Expirat
Inginer - Sisteme detectie incendiu  -  POLON-ALFA ROMANIA S.R.L.