Inginer sisteme de securitate

Intersting SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare in domeniul tehnic (automatizari, electronica, comunicatii etc.)
  • Minim 1 an experienta in domeniul sistemelor electronice de securitate;
  • Bune cunostinte IT (networking, Autocad)
  • Capacitate de organizare, evaluare si prioritizare a task-urilor/cererilor simultane;
  • Dinamism, seriozitate, dorinta si capacitate de a invata lucruri noi;
  • Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;
  • Constituie un avantaj certificarile obtinute in domeniu;

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Intocmește, verifica si gestioneaza proiectul din punct de vedere tehnic;
  • Realizeaza documentatii tehnice;
  • Realizeaza oferte tehnice si comerciale pentru potentialii clienti;
  • Efectueaza punerea in functiune a sistemelor electronice de securitate;
  • Instruireste beneficiarul asupra utilizarii și intretinerii sistemului de securitate;
  • Urmareste si verifica periodic lucrarea astfel incat aceasta sa se realizeze in parametrii tehnici corecti (cablare, conexiuni, instalare/montare echipmente).

Beneficii :
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;
  • Asigurarea cursurilor de specialiate in tara si strainatate;
  • Tichete de masa, laptop, telefon mobil;
  • Bonusuri pe proiect in functie de performante;

SC Intersting SRL este o companie dinamica, fondata in 2005 care are ca obiect de activitate prestarea serviciilor in domeniul situatiilor de urgenta

Publicat 22 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.