Inginer Sistem IT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte
  • studii superioare in domeniul IT
  • cunostinte solide in limbajul de programare SQL
  • bune cunostinte Windows Server + SQL Server + SQL Reports
  • bune cunostinte HTML5 + CSS3
  • cunostinte Wordpress + Drupal + PrestaShop
  • cunostinte retelistica
  • limba engleza la nivel conversational

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • crearea/modificarea unor proceduri SQL
  • asigurarea de back-up a datelor/informatiilor
  • asigura suport tehnic utilizatorilor la fata locului si remote
  • gestionarea si inventarierea echipamentelor IT
  • administrarea retelei locale de calculatoare si a site-urilor proprii
  • partajarea fisierelor in retea si stabilirea drepturilor necesare
  • asigurarea functionarii tuturor echipamentelor de calcul si a perifericelor (ex: calculatoare, imprimante, telefoane)
  • abilitati de comunicare, planificare si organizare
Beneficii
  • transport asigurat la sediul din Bors, judetul Bihor
  • telefon mobil, laptop de serviciu
  • tichete de masa
  • conditii de munca intr-un spatiu modern
  • un mediu de lucru profesional placut si competitiv, in care sunt stimulate si recompensate performantele individuale si de echipa
  • oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie de succes.

Nord Vest Camioane S.R.L a pus accent pe profesionalism încă de la începutul activității, ceea ce s-a dovedit a fi extrem de util în parteneriatele în care s-a angajat, parteneriate din care ambele părţi au avut numai de câștigat.

Echipa noastră, formată din personal cu experienţă în transportul de mărfuri, a fost de la bun început vitală pentru a aduce companiei noastre o notorietate crescută şi pentru a oferi un serviciu sigur și prompt partenerilor noştri. Nord Vest Camioane S.R.L. există pentru a vă asigura că mărfurile dumneavoastră ajung la destinaţie în cel mai scurt timp şi fără probleme. Camioanele noastre, sunt echipate cu cele mai noi tehnologii în domeniu, pentru a putea urmări in permanență poziția geografica a camionanelor respectiv a mărfurilor transportate precum și timpii estimați până la destinație. Pentru a asigura protejarea mediului înconjurător și pentru a contribui cât de mult se poate, din partea unei comapanii de transport rutier de mărfuri, am ales ca majoritatea motoarelor camioanelor noastre să fie Euro 5, Euro EEV și Euro 6.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022