Publicat 07 Iul 2006 | Reactualizat 09 Iul 2006 | Expiră 07 Aug 2006

Inginer Service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va fi un inginer electronist, cu experientã de minim 3 ani în domeniul aparaturii medicale si de laborator sau în posturi similare din alte industrii precum IT, telecomunicatii, auto. Persoanã extrovertã, care relationeazã foarte bine cu orice tip de client , care se adapteazã usor culturii organizationale, care este creativ si cautã solutii la orice problemã apãrutã, organizat si planificat.

Descrierea jobului

-asigurarea service-ului aparaturii medicale la clientii companiei
-interventia în cazul reclamatiilor sau plângerilor depuse de clienti
-solutionarea problemelor apãrute
-mentinerea legãturii cu furnizorii companiei
-sarcini administrative

Abbott este o companie multinationalã cu peste 100 de ani vechime. Abbott este unul din liderii mondiali in cercetarea si dezvoltarea de medicamente inovatoare si tehnicã medicalã, in productia, distributia si vânzarea de medicamente inovatoare si echipamente medicale.

Expirat
Inginer Service  -  Abbott Laboratories