Inginer service/Tehnician service/Mecanic-Electrica service

Oraș de lucru
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice superioare sau medii.
  • Cunostinte bune dе mecanica, pneumatica, hidraulica, electrica
  • Permis auto categoria B, cu experienta
  • Fara cazier
  • Disponibilitate deplasare in tara, aproximativ 50% - 60% din timp
  • Cunostinte minime operare PC (hardware, software)
  • Cunoasterea limbii engleze (sau germane, italiene, etc) - nivel mediu sau avansat - in domeniul tehnic
  • Punctualitate si adaptabilitate. Dorinta dе a invata lucruri tehnice si dе a se specializa prin traininguri alturi dе o echipa dinamica. Spirit practic, atent la detalii, meticulos, organizat, eficient.
  • Disponibilitate dе a participa la traininguri, expozitii, etc. Adaptarea la lucrul in echipa.

Constituie un avantaj:
  • Experienta pe un post similar.

Descrierea jobului

  • Deplаsаreа lа sediul cliеntului in vedеrеa efеctuаrii dе rеpаrаtii si intretinеri periodice аlе utilajеlor.
  • Diаgnosticarea, intocmirеа necesarului de piese si reparatia dupa caz.
  • Operatiuni de punere in functiune, reparare, revizie si intretinere a utilajelor la hala firmei.
  • Efectuarea diagnozei si constatarea defectiunilor utilajelor (si implicit a posibilelor cauze) individual sau in echipa.
  • Remedierea defectiunilor utilajelor.
  • Asigurarea bunei functionari a echipamentelor si utilajelor.
  • Verificarea utilajelor la livrarea catre clienti si instruirea operatorilor.
  • Intocmirea documentatiei si raportarilor necesare.
  • Vanzari de piese de shimb.

CE OFERIM
  • Salariu motivant, la care se adaugă bonusuri, prime de fidelitate și performanță;
  • Dubita tip van sau similar echipata cu rafturi, scule. LAPTOP, Telefon mobil.
  • Formare profesională în concordanță cu noutățile din domeniu la sediul firmei sau la furnizorii din strainatate.

Utirom Invest SRL este unic importator in Romania pentru echipamentele de constructii HITACHI, MERLO constructii, GOLDHOFER, SKYJACK, NEW HOLLAND constructii.
Utirom INvest SRL este dealer altari de alte firme pentru Nobas, Terex etc.
Strategia companiei Utirom Invest SRL pentru piata din Romania este aceea de a oferi servicii first-class pentru partea de after-sales service pentru a deveni principala firma in domeniul vanzarilor de utilaje aferente constructiilor.
Inchirierea de utilaje de constructii este un proces in derulare in cadrul firmei nostre.

Publicat 1 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos