Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Inginer Service si Mentenanta Echipamente de laborator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati tehnice deosebite
Experienta de service echipamente de laborator sau industriale, constituie avantaj
Cunostinte in utilizarea aparatelor de masura si control;
Experienta in utilizarea PC si a softurilor specifice;
Limba engleza (tehnica);
Abilitati de comunicare;
Atitudine responsabila;
Persoana foarte organizata;
Disponibil pentru deplasari frecvente in tara sau program prelungit, la nevoie ;
Permis de conducere cat B (minim 2 ani);

Descrierea jobului

Responsabilitati
Executa punerea in functiune si instruirea personalului utilizator pentru aparatura de laborator si nise chimice cu exhaustare
Executa interventii de service pentru aparatura de laborator si nise chimice cu exhaustare
Executa calificari si validari IQ/OQ/PQ (monitorizarea parametrilor tehnici de functionare) pentru echipamente de laboratoare din industria farmaceutica
Dimensioneaza si monteaza instalatiile de exhaustare si ventilare : nise chimice, tubulatura, motoare si ventilatoare, aport de aer proaspat, automatizare,
Beneficii:
Salariu fix si comision lucrari executate
Masina de serviciu
Laptop
Telefon mobil
Training de specialitate la furnizorii externi

Euritmic Grup Srl este o companie cu capital privat romanesc care se ocupa de peste 15 ani cu comercializarea si activitatea de service si mentenanta de aparatura de laborator, mobilier profesional de laborator si nise chimice.
Suntem importatori si distribuitori pentru mai multi producatori de renume in domeniul echipamentelor de laborator, iar pentru firma germana WALDNER suntem distribuitor exclusiv in Romania.
Avem o buna reputatie in cadrul laboratoarelor din domeniul farmaceutic, cercetare, universitar, sanitar-veterinar, analiza apelor, mediu, etc.
Executam interventii de service, oferim servicii de mentenanta pentru aparatura comercializata precum si calificari si validari IQ/OQ/PQ in industria farmaceutica
Pentru mobilierul de laborator si nisele chimice asiguram consultanta si proiectare gratuita cu personal specializat.
Asiguram dotarea la cheie a laboratoarelor cu aparatura de laborator, mobilier de laborator si nise chimice cu exhaustare marca Waldner Germania (www.waldner-lab.de).

Expirat
Inginer Service si Mentenanta Echipamente de laborator  -  Euritmic Grup SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles