INGINER SERVICE CNC, ECHIPAMENTE MEDICALE SI RADIOLOGIE

DENTAL DIRECT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Posesor permis categoria B;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte in domeniul medical/stomatologic: Radiologie/Imagistica Medicala;
- Nivel de conversatie limba engleza foarte bun;
- Absolvent de studii superioare: inginer, bioinginer;
- Cunostinte IT, de retelistica;
- Cunostinte despre piata se considera un plus;
- Reprezinta un avantaj permis de nivel II MRIVX-M eliberat de CNCAN.

Descrierea jobului

Obiectivele principale:
- Montare, reparare, intretinere si verificare aparatura medicala;
- Mentinerea bazei instalate prin obtinerea contractelor de service;
- Atingerea targetului de vanzari piese de schimb si consumabile.

Responsabilitati:
- Instruirea personalului ce urmeaza sa utilizeze aparatura instalata;
- Mentinerea relatiei cu clientii unde exista baza instalata;
- Ofertare de piese de schimb si consumabile;
- Disponibilitatea deplasarilor in tara conform solicitarilor;
- Diponibilitatea efectuarii deplasarii in orice moment;
- Promovarea produselor si serviciilor din portofoliu;
- Reprezinta organizatia in relatia cu clientii;
- Contactarea si vizitarea clientilor;
- Efectuarea de oferte, negocierea de preturi, termeni de livrare;
- Responsabilitatea instalarilor, contractelor de service si a vanzarilor;
- Consultanta tehnica pentru departamentul de Vanzari;
- Monitorizeaza Licitatiile Publice;
- Respectarea politicii firmei si a regulilor de conformitate;
- Respectarea altor sarcini solicitate din partea conducerii.

Beneficii:
- Masina, laptop, telefon de serviciu;
- Training de specialitate in tara si strainatate
- Salarizare motivanta;
- Bonusuri salariale substantiale.

DENTAL DIRECT este nr. 1 in Romania in solutii de stomatologie digitala, solutii CAD CAM si aparatura pentru cabinetele stomatologice/laboratoare dentare.

Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos