Publicat 13 Aug 2012 | Expiră 14 Sep 2012

INGINER SERVICE CENTRALE TERMICE

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-ABSOLVENT STUDII SUPERIOARE TEHNICE 5 ANI
-EXPERIENTA IN DOMENIU MIN.1 AN
-DISPONIBILITATE LA PROGRAM PRELUNGIT , DEPLASARI
-AUTORIZATIE ISCIR-AVANTAJ
-CUNOSTINTE MINIME OPERARE WORD,EXCEL
-PERMIS DE CONDUCERE CATEG.B

Descrierea jobului

-ASIGURA ACTIVITATI DE PUNERE IN FUNCTIUNE, INTERVENTII, VERIFICARI TEHNICE IN UTILIZARE ,AUTORIZARI FUNCTIONARE PENTRU CENTRALE TERMICE
-GESTIONAREA STOCULUI DE PIESE DE SCHIMB SI CONSUMABILE NECESARE INTERVENTIILOR

Cu o vechime de peste 12 ani in domeniul instalatiilor termice si de climatizare, SC TEHNOCLIMA s-a mentinut pe piata datorita seriozitatii si implicarii in relatia cu clientii, prin oferirea acestora produse de calitate si servicii excelente . Deasemeni, societatea noastra a investit in motivarea si dezvoltarea resurselor umane prin contributii la dezvoltarea profesionala a salaratilor organizand traininguri si stagii de pregatire.

Expirat
INGINER SERVICE CENTRALE TERMICE  -  SC TEHNOCLIMA SRL