Publicat 01 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

Inginer Sef Santier

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Inginer Constructor, experienta in geotehnica si fundatii poate fi un avantaj.

- Vorbitor de limba engleza la nivel conversational
- Limba germana poate fi un avantaj

Descrierea jobului

- monitorizeaza lucrarile din santier
- gestioneaza resursele in santier
- gestioneaza relatia cu reprezentantii clientului
- intocmeste rapoartele saptamanale
- intocmeste oferte
- intocmeste actele necesare derularii contractului
- planifica si coordoneaza impreuna cu maistrul lucrarile ce trebuiesc executate
Oferta:
- salariu atractiv
- masina de serviciu
- cursuri si specializari in strainatate
- alte beneficii

Keller Geotehnica, companie multinationala membra a grupului Keller PLC www.kellerholding.com.
Keller este specializata in executia lucrarilor de fundatii speciale si alte lucrari geotehnice, fiind leader in domeniu cu reprezentare internationala in toate continentele.
Daca sunteti interesat intr-o cariera in domeniul geotehnic, in cadrul celei mai mari firme din domeniu asteptam aplicatiile dumneavoastra.

Expirat
Inginer Sef Santier  -  KELLER GEOTEHNICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles