Inginer/Sef de schimb

CHIPITA ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cum ne dorim sa fie noul nostru coleg?

- Studii superioare
- Limba engleza - nivel mediu
- Comunicativ si spirit vessel
- Sa aibe toleranta ridicata la stres, atentie distributiva, indemanare
- Initiativa si seriozitate
- Capacitatea de a coordona
- Disponibilitate de a lucra in schimburi si in weekend (ne place sa petrecem mult timp impreuna 😊)
- Dorinta de a atinge cat mai multe niveluri ierarhice
- Abilitatea de a lucra in echipa (este esential datorita faptului ca rolurile membrilor din echipa sunt in stransa legatura)

Descrierea jobului

Ce va trebuie sa faca noul nostru coleg?

-Organizează, coordonează si verifica introducerea în fabricaţie a produselor in baza comenzilor primite conform planului de productie şi răspunde de asigurarea parametrilor prevăzuţi în procesul tehnologic,
- Indeplinirea programului de productie din punct de vedere tehnic, tehnologic, economic, administrativ si calitativ de catre fiecare membru al echipei
- Urmareste lansarea in fabricatie a materialelor si materiilor prime astfel incat procesul de productie sa corespunda cu programarea intocmita
- Coordoneaza,supervizeaza si controleaza activitatea muncitorilor din schimb in conformitate cu planul de lucru stabilit si exigentele impuse de standardele de calitate ale firmei
- Propune solutii tehnice in vederea fiabilizarii echipamentelor tehnologice si a reducerii costurilor de exploatare
- Informeaza imediat persoanele responsabile privind orice defectiune tehnica a echipamentelor
- Supravegherea calitatii produselor si semnalarea neconformitatii acestora catre controlorul de calitate atunci cand este cazul
- Verifica, semneaza si colecteaza toate formularele si rapoartele din liniile de productie

Ce oferim?

- Pe langa sustinere si incredere venim in intamplinarea ta cu pachet salarial atractiv, tichete de masa, transport si alte beneficcii pentru o buna desfasurare a activitatii.
Daca te regasesti in cele de mai sus, scrie-ne pe adresa de mail resurse.umane@chipita.ro, trimite-ne CV-ul tau si te asteptam la intalnirea de cunoastere cu un cappuccino aromat alaturi de un croissant proaspat copt.

Chipita a fost înființată în Grecia, în anul 1973, fiind o companie care producea și comercializa snacksuri cu diferite arome. Produsele noastre principale sunt binecunoscutele produse de patiserie ambalate individual- croissante 7DAYS, rondelele inovatoare cu diferite arome - Bakerolls, toata gama Finetti.
Valorile noastre sunt reflectate în responsabilitatea pe care o simţim faţă de angajaţii şi clienţii noştri şi faţă de mediul înconjurător, care determină fiecare decizie şi activitate a întreprinderii.
In acest moment echipa de productie se maresete, astfel incat avem nevoie de un coleg care sa aibe aceleasi motivatii si valori ca ceilalti membrii ai echipei.

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.