Publicat 09 Dec 2019 | Reactualizat 08 Ian 2020 | Expiră 09 Ian 2020

INGINER RETELE CALCULATOARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare un electronica,automatizari,calculatoare,informatica;
Cunostinte termice in domeniu
Cunostinte temenice de limba engleza(avansat)
Cunostinte Software si avantaj cunostinte Hardware.
Cominicare,planificare,auto-disciplina
Seriozitate,atitudine proactiva
Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Instalare software sisteme IT.
Manipulare date.

Unic distribuitor pe teritoriul Romaniei a sistemelor software Omega(SWISS TIMING) pentru sisteme de cronometrare .

Expirat
INGINER RETELE CALCULATOARE  -  Seratel Electronics

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles