Publicat 13 Iul 2020 | Reactualizat 10 Aug 2020 | Expiră 10 Aug 2020

INGINER RESPONSABIL PARC AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Inginer, absolvent sectie Autovehicule Rutiere;
- Experienta pe un post similar minim 2 ani;
- Experienta in relalia cu service-urile;
- Cunoasterea legislatiei si reglementarilor din domeniul auto;
- Abilitati de operare PC (MS Office);
- Capacitati organizatorice foarte bune, abilitati de comunicare si coordonare;
- Atentie la detalii, rigurozitate;
- Responsabilitate, integritate.

Descrierea jobului

Monitorizarea activitatii parcului auto: evidenta foi parcurs, alimentari combustibil, asigurari, ITP, viniete, etc;
Verificarea starii tehnice a autovehiculelor;
Evidenta si planificarea lucrarilor de intretinere si reparatii a autovehiculelor din parcul auto;
Intocmirea rapoartelor de costuri pentru fiecare autovehicul;

Descrierea companiei

Firma de instalatii.

Expirat
INGINER RESPONSABIL PARC AUTO  -  KRONSTADT ENERGII REGENERABILE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles