de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

inginer responsabil cu productia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

seriozitate, loialitate, sinceritate, experienta
aptitudini de conducere si organizare, memorie de durata mare, promptitudine, gandire tehnica, flexibilitate in gandire, capacitatea asociativ-imagistica, atentie concentrata si distributiva, mobilitatea atentiei, rezistenta la situatii de stress (emotivitate mare contraindicata), atitudine de cooperare sociala, independenta in rezolvarea problemelor, exigenta fata de sine si fata de altii, pricepere de a organiza munca altora si de a se impune, precautie

Descrierea jobului

-organizeaza si coordonaza activitatea de executie instalatii si service din cadrul firmei - cunoasterea proceselor tehnologice din domeniul specific de activitate, a conditiilor tehnice de calitate pentru materii prime.
- cunoasterea normelor PM, PSI specifice unitatii;
- cunoasterea cerintelor standardului ISO 9001 si a documentatiei de managementul calitatii.
- beneficii materiale pe masura muncii prestate

Suntem o firma de instalatii cu capital integral privat , ce se ocupa cu proiectarea , montarea si servicearea instalatiilor termice, ventilare , climatizare, sanitare si piscine. Suntem distribuitori pentru Vissmann, Wilo, Vaillant, Herz, Rehau, Daikin, Astral Pool , etc. pentru care asiguram desfacere, PIF si service.Avem un nr. de 15 angajati si o cifra medie anuala de 700 Euro

Expirat
inginer responsabil cu productia  -  proterm srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles