Gratis

Inginer - protectia mediului

TERRA DINAMIC S.R.L.

Candidatul Ideal

  • proaspat absolvent al unei facultati in domeniul protectiei mediului / constructii
  • cunostinte operare PC
  • cunostinte minime de proiectare / operare programe de proiectare (ex. AutoCAD)
  • abilitate de a lucra in echipa
  • fire dinamica si responsabila
  • capacitate de a lucra cu termene limita
  • spirit de observatie
  • buna organizare

Descrierea jobului

  • analizeaza documentatia tehnica si caietele de sarcini
  • intocmeste documentatiile pentru proiectele aflate in lucru (oferte, procese verbale, comenzi, adrese etc.)
  • intocmeste rapoarte saptamanale/ lunare
  • urmareste derularea lucrarilor in corelare cu graficul de executie
  • organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate
  • intocmeste si solicita oferte catre furnizorii de materiale si echipamente
  • intocmeste oferte de pret conform necesarelor de materiale primite de la proiectanti
* Societatea noastra va asigura participarea dvs la cursurile pentru calificarea de Manager de Proiect

SC TERRA DINAMIC SRL a fost infiintata ca un raspuns la nevoile pietei pentru noi tehnologii in procesul de epurare a apelor uzate.
De-a lungul timpului, TERRA DINAMIC a acumulat o vasta experienta prin intermediul careia reuseste astazi sa ofere servicii de inalta calitate la preturi convenabile.
Furnizam solutii complete ce includ: consultanta, proiectare, productie de echipamente, software, instalarea sistemelor de monitorizare la distanta, service, lucrari de reabilitare si modernizare ale unor obiective existente si lucrari complete de proiectare, executie si mentenanta pentru constructii civile si industriale.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024