Publicat 19 Feb 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 29 Mar 2019

INGINER PROIECTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare tehnice; constituie avantaj specializare: constructii, instalatii, petrol/gaze.
Experienta si cunostinte foarte bune proiectare retele de gaze naturale;
Experienta intocmire proiecte in autocad.
Foarte bune abilitati de comunicare si lucrul in echipa.
Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte.
​​Permisul de conducere categoria B.
Instalator autorizat ANRE proiectare.

Descrierea jobului

Titularul postului realizeaza documentatii tehnice in vederea obtinerii avizelor, proiecte tehnice, scheme izometrice si detalii de executie, alte documente de studii, respectand planificarea, specificatiile si procedurile stabilite.
* Respecta termenele de predare stabilite;
* Inregistreaza in lista de documente a proiectului, planurile si documentele produse, si asigura trasabilitatea acestora
* Constituie si gestioneaza baza de date tehnice;
* Urmareste evolutiile tehnice si reglementarile in domeniu;
* Pregateste si intocmeste documente si/sau prezentari (carti tehnice, situatii lucrari, comenzi materiale. etc).
* Pentru candidatul selectat se asigura cazare in Constanta, Ploiesti, Bucuresti daca localitatea de domiciliu este alta.

Expirat
INGINER PROIECTARE  -  Avi Prod Grup S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles