Publicat 25 Mar 2019 | Reactualizat 18 Apr 2019 | Expiră 25 Apr 2019

Inginer Proiectare mecanica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de facultate profil mecanic sau electromecanic
Limba engleza nivel mediu
Cunostinte proiectare 3D, SolidWorks, Autocad, CAD
Bune cunostinte de desen tehnic, mecanica si mediu rezistenta materialelor
Experienta in proiectare este un avantaj dar incurajam si tinerii talentati
Personalitate placuta si capabilitatea de a lucra in echipa cu supervizare minima
Capacitate de organizare a timpului si a proiectelor.

Descrierea jobului

Modelarea 3D a montajului general si a constructiei metalice a unor automatizari industriale. Intocmirea de desene de executie ale subansamblelor si ansamblelor 3D
Calcularea si proiectarea automatizarilor in conformitate cu cerintele clientului
Intocmirea de rapoarte si documente specifice.

SPARTECH este o firma tanara din Iasi Romania, aflata la inceput in domeniul automatizarilor industrial si are o vechime in Concept, design, modele 3D pentru ansambluri sudate, unelte si dispozitive de aproximativ 3 ani.
Suntem intergrator roboti industriali FANUC.
SPARTECH doreste sa creasca in acest domeniu si sa devina un lider in partea de NordEst a Romaniei.

Expirat
Inginer Proiectare mecanica  -  SPARTECH S.R.L.