Inginer / Proiectant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințe obligatorii:
• Absolvent studii superioare în domeniul tehnic (inginerie electrică, automatizări, electronică, telecomunicații etc.);
• Experiență pe un post similar;
• Bune cunoștințe IT;
• Seriozitate, dorință și capacitate de a învăța lucruri noi;
• Permis de conducere categoria B;

Cerințe opționale:
• Capacitate de organizare, evaluare și prioritizare a task-urilor/cererilor simultane;
• Capacitate de lucru atât individual, cât și în echipă;
• Limba engleză – nivel mediu (scris și vorbit);
• Constituie un avantaj certificările obținute în domeniu.
• Atestat ANRE

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Verifică și gestionează proiectele din punct de vedere tehnic (sisteme fotovoltaice, sisteme ventilație, instalații electrice);
• Realizează documentații tehnice;
• Efectuează punerea în funcțiune a sistemelor;
• Instruiește beneficiarul asupra utilizării și întreținerii sistemului;
• Asigură suport tehnic departamentului de vânzări;
• Urmărește și verifică periodic lucrarea astfel încât aceasta să se realizeze în parametri tehnici corecți (cablare, conexiuni, instalare/montare echipamente).

Beneficii:
• Salariu corelat cu nivelul pieței;
• Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu profesional.

Suntem o firmă înfiinţată în 2015, cu sediul social în Ilfoveni, Dâmboviţa, la 12 km de Târgoviște. Avem o echipă tânără și entuziastă care dorește să facă performanță. Așteptăm cu interes CV-urile celor interesați să facă parte din echipa noastră.
Publicat 4 aug. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 3 sept. 2022