Publicat 04 Feb 2021 | Reactualizat 04 Mar 2021 | Expiră 07 Mar 2021

INGINER PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPERIENTAIN: MICROSOFT OFFICE (WORD) EXCEL, AUTOCAD, DEVIZE
Experienta in proiectarea sistemelor de alimentare cu apa, canalizare meneajera, pluviala, statii de pompare.
Spirit de echipa

Descrierea jobului

Elaborareaza memoriu tehnic de specialitate, breviarele de calcul si partea economica specifica;
Raspunde de asigurarea calitatii documentelor (piese scrise, desenate) din pct vedere tehnic pe domeniul sau de specialitate;
Asistenta tehnica pentru proiectare, intocmire DA;
Participa la elaborarea proiectului tehnic si a caietelor de sarcini;
Participa la elaborarea documentatiilor de atribuire pt. contractele de lucrari

Firma a fost infiintata in 1990 de catre un foarte bun inginer de imbunatatirii funciare cu o vasta experienta in proiectare. Suntem o echipa unita care a trecut prin greutati iar oameni nostri, dintre colegi sunt de 17 ani angajati la noi, sunt ca si familia noastra. Nu sunt vorbe goale vino la noi si ai sa te convingi. Dar....... evident asta daca esti bun meserias, harnic, cinstit si loial firmei, nu vei regreta.

Expirat
INGINER PROIECTANT  -  SIRIUS PROIECTARE STUDII SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles