Publicat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Dec 2019

Inginer Proiectant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Diploma in inginerie civila (sau student in ani terminali)
- Bune cunostinte tehnice in domeniu
- Familiarizat cu standardele Romanesti de proiectare
- Experienta de baza in detalierea sistemelor structurale, intocmirea notelor de calcul si a pieselor scrise
- Cunostinte de lucu cu programe de detaliere si calcul:
* AutoCAD (Revit sau Allplan costituie un avantaj)
* Etabs
* un program de calcul sectional
- Capacitatea de a mentine un nivel ridicat de precizie in pregatirea si introducerea informatiilor
- Aptitudini analitice si de rezolvare a problemelor
- Abilitati eficiente verbale si de ascultare
- Atentie la detalii si nivel ridicat de precizie
- Abilitati eficiente de comunicare scrisa
- Abilitati de gestionare a stresului
- Abilitati de gestionare a timpului

Descrierea jobului

- Realizeaza desene si detalii intr-o platforma BIM
- Efectueaza calcule pentru dimensionarea sistemelor structurale in conformitate cu codurile si standardele in vigoare sub indrumarea sefului de departament
- Intocmeste liste de cantitati de materiale
- Interactioneaza cu membrii echipei de proiectare, o echipa dinamica cu experienta in proiectare
- Posibilitatea unui program flexibil adaptat la nevoile personale

Scopul RUBRICK este de realiza un concept unic care sa puna in evidenta identitatea clientului, vizand domeniul proiectarii in constructii si acoperind un spectru larg de activitati: arhitectura, structuri de rezistenta, consultanta, project management.

RUBRICK ENGINEERING este departamentul de inginerie structurala care adauga valoare proiectelor noastre prin crearea unor structuri sigure, durabile, rentabile si economice, ascultand cu atentie clientii, pentru a ne asigura ca ne aliniem la obiectivele lor si la nevoie ocupantilor constructiei.

Expirat
Inginer Proiectant  -  Rubrick Engineering S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles