Gratis

Inginer proiectant structuri metalice

TRUST ENGINEERING GROUP TEG SRL

Candidatul Ideal

Daca doresti o cariera dе inginer proiectant structuri, vino cu atitudinea pozitiva si cu pasiunea pentru aceasta meserie, iar noi venim cu indrumarea, training-urile si software-urile dе ultima generatie pentru a-ti permite sa te dezvolti in acest domeniu.

Sunt necesare:
- diploma dе licenta in ingineria civila (UTCB: Construcţii civile industriale şi agricole, FILS, Universitatea Tehnica Brasov - CCIA, Universitatea Tehnica Iasi - Inginerie Civila, etc);
- intelegerea limbii engleze si Autocad;

Nu este necesara experienta!

Descrierea jobului

Lucrul in echipa este foartе important, аsadar vei proiecta structurile sub indrumаreа inginerilor cu expеrientа din echipa noastra!

O scurta descriere a responsabilitatilor zilnice:

- Realizarea calculelor structurale pentru diverse structuri metalice ( turnuri telefonie mobila si alte structuri speciale) - supuse la incarcari gravitationale si din vant
- Proiectarea si identificarea solutiilor de consolidare
- Proiectarea si analiza fundatiilor

Beneficii:

- bonusuri de Paste si de Craciun;
- posibilitate lucru remote 100% de la inceput;
- asigurare privata medicala;
- programe de training pentru software-uri de ultima generatie;
- oportunitatea de a calatori;
​- team-building-uri.

TRUST ENGINEERING GROUP este o companie de inginerie specializata in furnizarea de servicii de inginerie structurala pentru industria telecomunicatiilor din intreaga lume.
Echipa noastra are o experienta vasta in intocmirea analizelor structurale ale turnurilor, a structurilor metalice de sustinere a antenelor, precum si a desenelor de fabricatie pentru modificari și constructii noi.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024