Gratis

INGINER PROIECTANT REȚELE ELECTRICE

HR HOLISTIC CONSULTING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Diplomă de licență în domeniu (Inginerie Electrică);
  • Interes și dorința de a se specializa în proiectarea instalațiilor electrice, sisteme și acționări electrice;
  • Abilități de învățare rapidă și adaptabilitate la medii de lucru dinamice;
  • Cunoștințe de bază în domeniul instalațiilor electrice sau dispoziție de a învăța;
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Capacitate de analiză și sinteză, organizare și rigurozitate;
  • Cunoștințe bune MS Office/AUTOCAD
  • Permis conducere, categoria B.

Descrierea jobului

  • Proiectare instalații și rețele electrice de JT, MT și/sau IT ;
  • Crearea documentației de proiect, inclusiv desene tehnice și diagrame relevante;
  • Asistență tehnică la implementare: colaborarea cu echipa de implementare pentru a asigura un proces de implementare fără probleme.
  • Participare la recepția lucrărilor proiectate și întocmirea referatului privind punctul de vedere cu privire la realizarea lucrărilor.

Cautăm Inginer proiectant rețele electrice de JT, MT și IT pentru unul dintre clientii nostri. Romproiect Electro își desfășoară activitatea pe parte de proiectare și consultanță, încă din anul 2003 asigurând cu succes elaborarea documentațiilor tehnice de proiectare în orice fază de proiectare, inclusiv obținerea avizelor și acordurilor necesare, verificarea acestora de specialiști atestați ANRE și MLPTL și avizarea lor la beneficiari.

Dacă ești pasionat/ă de proiectarea instalațiilor electrice și ești în căutarea unei oportunități de a-ți construi cariera în acest domeniu, te invităm să aplici pentru poziția de Inginer proiectant rețele electrice.

Chiar dacă ai o minimă experiență, e important să ai maxim interes pentru a te dezvolta în domeniu, în cadrul unei firme puternice și stabile pe piața din România.

Candidații cu experiență sunt, de asemenea, încurajați să aplice pentru a contribui la excelența și performanța echipei de proiectanți.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024