Gratis

Inginer proiectare instalatii electrice

GEA Refrigeration Romania SRL

Candidatul Ideal

• Absolvent universitate tehnica de specialitate (Electrotehnica, Electronica, Automatica sau Energetica,)
• Abilitati service/proiectare, cunostinte instalatii electrice si automatizari industriale
• Dispus la perfectionare – participare la cursuri de instruire
• Experienta similara este un avantaj
• Bun organizator al activitatii pentru indeplinirea orarului stabilit
• Dispus la calatorii
• Cunostiinte Siemens Step 7, E-Plan P8 constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Proiectare, intretinere, service si asistenta tehnica instalatii electrice pentru echipamente frigorifice industriale
• Supervizare montaj si punere in ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃functiune instalatii electrice pentru echipamente frigorifice industriale
• Efectuare vizite pe teren, antemasuratori, documentatie As Build
• Intocmire scheme electrice in E-plan P8
• Intocmeste necesar de materiale, liste de piese de schimb, documentatie tehnica, comenzi componente electrice
• Documentatie – procese verbale, rapoarte, etc

Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala
• Angajament pe termen lung cu dezvoltare profesionala permanenta
• Calculator, telefon si alte echipamente necesare desfasurarii activitatii
• Beneficii salariale motivante conform dezvoltarii profesionale.

GEA Refrigeration Romania activeaza cu success in domeniul instalatiilor frigorifice industriale, pe piata romaneasca si ale tarilor vecine, de peste 20 ani.
Suntem o companie dezvoltata si stabila, cu un palmares excelent oglindit in satisfactia clientilor nostri. Motivul principal il reprezinta atitudinea noastra de a nu accepta compromisuri in privinta calitatii serviciilor prestate. Unicul nostru scop este acela de a pastra clientii multumiti prin furnizarea de sisteme de frig industrial performante, fiabile si eficiente energetic.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024