de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

inginer proiectant mobila

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare de specialitate: Facultatea de Industria Lemnului
experienta in domeniu
operare calculator: AUTOCAD, COREL, OFFICE

Descrierea jobului

Proiectarea de prototipuri de mobilier de interior si de exterior
Întocmirea documentaţiei tehnice necesare pentru executarea de prototipuri solicitate de beneficiar, asistenta la omologarea şi avizarea produselor noi, precum şi la executarea prototipurilor de beneficiar,
Întocmirea de proiecte pentru toate produsele ce intră în fabricaţie, pe repere şi detalii de executie

Compania Larix are ca obiect de activitate prelucrarea lemnului si productia de mobilier de interior si de gradina. Intrucat suntem in continua dezvoltare si dorim sa innoim mereu oferta noastra pe piata, cautam noi colegi alaturi de care sa ne continuam ascensiunea, oferind un mediu de lucru la standarde occidentale, posibilitati de promovare nelimitate si beneficii suplimentare. Detalii suplimentare pe site-ul www.larix-ro.com

Expirat
inginer proiectant mobila  -  SC Larix Forest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles