INGINER PROIECTANT MECANIC

Tehnoglobal Era S.A. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii universitare tehnice mecanice
  • Experienta de minim 3 ani in proiectare mecanica
  • Cunostinte avansate de Solidworks
  • Experienta in proiectare 3D piese, ansamble si plane 2D
  • Cunostinte minime MS Office

Descrierea jobului

Activitatea principala:
  • Concepere, design si urmarire realizare echipamente automatizate (in mare parte industria automotive)
  • Alte sarcini adiacente: intocmire documentatii echipamente, BOM

Beneficii:
  • Salariu fix
  • Tichete de masa (30 de lei/zi lucratoare)
  • Card servicii medicale
  • Bonus de performanta

Proiectăm, construim și integrăm linii, celule și echipamente semiautomate și complet automate la cheie pentru procesele industriale de fabricație.

Suntem mândri să facem parte din ELECTROGLOBAL GROUP, lider in domeniul soluțiilor si echipamentelor electrice pentru sisteme de automatizare industriale, cu o experienta de 20 de ani.Grupul Electroglobal ne oferă puterea și stabilitatea pentru a continua provocările dumneavoastră.

Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.