Publicat 17 Ian 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Inginer Proiectant Mecanic - entry level

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer licentiat, cu profil mecanic, dornic sa invete si sa performeze in domeniile CAD, imprimare 3D si scanare 3D

Descrierea jobului

Atributii principale:
- activitati de inginerie mecanica (proiectare, reverse engineering, rapid prototyping)
- dezvoltare produse
- utilizare printere 3D, scanner 3D

Cerinte:
- Licenta, facultate cu profil mecanic (absolvent pana in 2014, inclusiv)
- Cunostinte bune de operare calculator
- Limba engleza, cel putin nivel mediu
- Cunostinte CAD, desen tehnic, inginerie
- Experienta in proiectare - avantaj
- Cunostinte printare 3D, scanare 3D - avantaj

Se ofera:
- dezvoltare profesionala continua, training specific
- posibilitatea de a lucra cu tehnologii si echipamente de ultima ora
- mediu de lucru relaxat, program flexibil

Firma specializata in dezvoltare produs, inginerie mecanica si printare 3D.

Expirat
Inginer Proiectant Mecanic - entry level  -  Ludor Engineering srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles