INGINER PROIECTANT INSTALAȚII

PRIME DESIGN & BUILD 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent al unei facultații tehnice, preferabil Facultatea de Inginerie a Instalațiilor – UTCB;
  • Cunostințe legislative tehnice în domeniul instalațiilor Termice/Sanitare/Electrice;​
  • Cunoștințe de operare la nivel mediu sau avansat Autocad(2D,3D), Magicad și Office;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj.​
POSTURI DISPONIBILE:
Inginer Sanitare – senior
Inginer Sanitare – junior
Inginer HVAC – senior
Inginer HVAC – junior
Inginer Electrice – senior
Inginer Electrice - junior

Descrierea jobului

  • Stabilirea soluțiilor complexe pentru instalațiile aferente clădirilor de birouri, rezidențiale și comerciale; ​
  • Realizarea documentației proiectelor de instalații – parte scrisă și desenată; ​
  • Întocmirea și coordonarea proiectelor de instalații în toate fazele de proiectare (concept, autorizare, proiect tehnic, detalii de execuție, as build), respectând termenele impuse;
  • Elaborarea listelor de materiale și echipamente/fișe tehnice;
  • Verificarea împreună cu managerul de proiect integrabilitatea în practică a soluțiilor;
  • Deplasarea pe șantier pentru verificarea respectării proiectelor, dacă este necesar (destul de rar).

PRIME DESIGN&BUILD este o companie cu capital privat, specializată în proiectarea instalațiilor pentru construcții civile și industriale. Dacă ești o persoană serioasă, organizată, axată pe dezvoltare profesională și personală continuă, pui pasiune în ceea ce faci și te simți excelent într-un mediu de lucru profesionist, te invităm să te alături echipei noastre!
Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.