Gratis

Inginer Proiectant - Instalatii pentru constructii

Forward Architecture & Engineering SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana creativa, dinamica, orientata spre rezultate, cu o atitudine pozitiva si cu abilitati de comunicare si spirit de echipa, responsabilitate, capacitate de sinteza si atentie la detalii.
- Experienta in domeniu minim 2 ani;
- Limbi straine: engleza nivel mediu/avansat;
- Are cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor in constructii;
- Are studii superioare de profil tehnic (instalatii pentru constructii, energetica, mecanica);
- Are cunostinte foarte bune de utilizare pachet Microsoft Office si programe proiectare: AutoCAD
- Permis de conducere: cat. B;
- Capacitate de a păstra confidenţialitatea informaţiilor interne si externe;
- Fără cazier si conflicte majore la locurile de muncă anterioare.
- Atenţie distributivă;

Descrierea jobului

  • Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Intocmirea proiectelor tehnice pentru instalatii;
- Intocmirea documentatiei tehnice pentru obtinerea autorizatiilor/certificatelor/avizelor necesare;
- Pregatirea documentatiei tiparite pentru predarea proiectelor;
- Respectarea termenelor de predare stabilite in functie de prioritatea proiectelor;
- urmarirea implementarii proiectelor pe santier;
- acordarea de asistenta tehnica legata de proiectele elaborate.
- cunostinte de baza in domeniul instalatiilor ( electrice, sanitare, termice, HVAC,..etc..);
- program proiectare: AutoCAD;
- disponibilitate pentru deplasari in Romania;
  • Beneficii:
- oportunitatea lucrului intr-o echipa profesionista;
- atmosfera de lucru placuta in cadrul unui colectiv tanar ce promoveaza dinamismul si lucrul in echipa;
- proiecte de anvergura si cu vizibilitate;
- pachet salarial atractiv;
- posibilitate de avansare in functie de rezultate;
- posibilitatea unei dezvoltari profesionale multilaterale prin sarcini si activitati variate;
- spatiu de lucru confortabil si dotat logistic pentru o activitate eficienta;

In cadrul interviului este necesara prezentarea unui portofoliu personal de lucrari.
Nu vor fi luate in considerare propunerile de colaborare part-time sau parteneriate prin servicii de consultanta si inginerie intre societati comerciale.

FORWARD Architecture & Engineering is a Romanian company specialized in workplace design and consultancy, complete fit-out works, MEP works, Project Management and office furniture supply for office, industrial and retail interiors.

Over the last years, we have created turnkey solutions for our clients. We pride ourselves on fully integrated ideas, disciplined budget management and flawless execution. Construction Management Customized and effective fit-out solutions Architecture and MEP design Building permitting and fire permitting consultancy Complete construction and installations fit-out works Service and Maintenance Office space planning Office Refurbishment Office furniture supply Graphic design for Branding proposals

www.forward.com.ro

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024