Inginer proiectant instalatii electrice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 7500 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta in proiectarea instalatiilor electrice MT/JT pentru constructii industriale
Experienta in intocmirea documentatiei de proiect
Experienta in elaborarea breviarelor de calcul pentru dimensionarea instalatiilor
Experienta in efectuarea antemasuratorilor
Actualizează şi completează proiectul după terminarea lucrărilor pe şantier
Cunoasterea si respectarea normelor, standardelor si legislatiei specifice sistemelor electroenergetice
Cunostinte solide de in domeniul electric | energetic | automatizari industriale
Detinerea unei atestari emise de ANRE (obligatoriu)
Cunostinte PC: MS Office, Eplan, Autocad 2D

Descrierea jobului

Salarizare de la 5000 lei NET, bonuri de masa si prime functie de obiectivele atinse! Pentru candidatii interesati care nu sunt din Constanta se asigura pachet de relocare!
Job in Constanta
Pachet salariu motivant in functie de experienta si calificari.

Contract pe perioada nedeterminata

Bonuri de masa

Diurna pentru deplasari

Asigurare privata de sanatate

Compania a fost fondata de o echipa de ingineri pe baza unor experiente acumulate de-a lungul carierei nationale si internationale in domenii ca: Industria Nucleara, Petrol si Gaze, Industria Navala, Constructii Civile si Industria Energiei Regenerabile.

Ca lider în domeniul furnizarii de servicii pentru industrie, angajamentul nostru fata de clientii nostri este de neegalat. Consideram ca abordarea noastra de afaceri orientata catre client este motivul succesului nostru continuu. Echipa noastra este formata din profesionisti calificati care sunt concentrati pe furnizarea de calitate si valoare. Suntem mandri de munca noastra, iar abordarea noastra va va lasa fara griji in timp ce urmariti cum proiectele tale prind viata.

Nu oferim doar solutii simple, ci oferim cele mai bune solutii pentru proiectul tau. In opinia noastra finalizarea cu success a celor mai dificile proiecte necesita cunostinte tehnice si manageriale avansate, cei mai buni oameni si cultura proiectului.
Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos