Gratis

Inginer proiectant corp nava

Rosinav SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare cu profil tehnic (minim facultate terminata/in curs). Specializarea in domeniul naval, mecanic, electric constituie un avantaj.
  • Experienta in utilizarea unui soft 3d precum Bentley (Mircrostation, Open Plant Modeler), Nuovo Scafo, Intergraph Smart 3D, AVEVA Marine (Outfiting, Drafting, Spooler, Hull Design), AVEVA Review, Autocad constituie un avantaj, nefiind o cerinta obligatorie. Se asigura training in acest sens;
  • Experienta de lucru in domeniul naval (proiectare/constructie/exploatare/reparatii) reprezinta un avantaj, nefiind o cerinta obligatorie.
  • Cunostinte limba engleza mediu/avansat constituie un avantaj;
  • Cunostinte limba italiana reprezinta un avantaj, nefiind o cerinta obligatorie. Se poate asigura curs de formare in acest sens;
  • Abilitati de comunicare si lucru in colectiv, adaptabilitate si dorinta de invatare.

Descrierea jobului

Inginerie de detaliu pentru emiterea documentatiei (model, documentatie de confectie, documentatie de montaj) pentru corp nava conform standardului cerut de catre client.
Inginerul va lucra sub indrumarea responsabilului de proiect pentru emiterea documentatiei conform standardului cerut de catre client.

Beneficii
  • Pachet salarial atractiv la care se pot adauga bonusuri de performanta;
  • Negocierea salariala se face in functie de experienta si in urma evaluarii din timpul interviului.
  • Pachet de asigurare privata de sanatate;
  • Masa calda la pranz;
  • Team building-uri si evenimente sociale organizate periodic;
  • Program de lucru flexibil;
  • Conditii de lucru bune, birouri moderne dotate cu tehnica necesara
  • Sala de recreere / socializare.

Descrierea companiei

Detalii despre companie

ROSINAV este o companie privata care ofera clientilor in mod regulat: servicii de inginerie si proiectare,
constructii navale, reparatii si intretinere, acoperind in principal industria constructiilor navale.
Oferim o gama larga de asistenta pentru afacerile maritime, pentru santierele navale si proprietarii de
nave.
Avem in componenta un personal tanar, responsabil, usor adaptabil, cu o experienta solida in domeniul
naval, capabil de a intelege si rezolva provocarile cu care se confrunta clientii nostrii pentru a asigura
conformitatea, reducerea costurilor si, in acelasi timp, atingerea excelentei.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024