Gratis

Inginer Proiectant Constructii si Instalatii

FILIPS ART PROJECT S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerintele pentru candidati sunt urmatoarele:

Inginer proiectant constructii si Inginer Proiectant instalatii
  • absolvent al facultatii dе constructii si/ sau instalatii.
  • competente necesare:
  • persoana organizata, eficace, dinamica, sociabila, perseverenta, adaptabila si flexibila;
  • cunostinte utilizare PC (Office, AutoCad);
  • cunoasterea normativelor si standardelor in vigoare
  • acest loc de munca implica multa seriozitate, atentie la detalii si o viziune tehnica

Descrierea jobului

Responsabilitati Inginer proiectant constructii si Inginer Proiectant instalatii:
  • elaborarea proiectelor cu ajutorul aplicatiilor de tip CAD (inginer proiectant);
  • modelarea cu ajutorul aplicatiilor de tip CAD pe baza schitei proiectantului (desenator tehnic);
  • elaborarea detaliilor de executie;
  • implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de executie
  • verificarea documentatiei
  • intocmirea documentatiilor specifice

Birou de proiectare cu proiecte in derulare la nivel national, avand biroul central in IASI si birou regional in Bucuresti
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024