Gratis

Inginer Proiectant Constructii Civile

Carpat Rail SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Inginer Proiectant Constructii Civile, pentru birourile din Cluj, Iasi si Timisoara, pasionat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre din domeniul constructiilor. Daca esti o persoana creativa, cu abilitati excelente de proiectare si un simt puternic al detaliilor, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Cerinte:

Studii superioare in domeniul Inginerie Civila/Constructii Civile;
Experienta anterioara relevanta in proiectarea constructiilor civile;
Cunostinte solide in utilizarea programelor de specialitate pentru Inginerie civila (AutoCAD, programe de calcul structural,etc);
Cunostinte ale legislatiei de proiectare /normative in vigoare;
Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa;

Descrierea jobului

Calculul si modelarea structurilor metalice, a celor din beton armat si a celor din lemn;
Elaborarea planselor, a memoriilor tehnice si a listelor de cantitati
Incadrarea in termenele agreate cu beneficiarii;
Identificarea si rezolvarea eficienta a potentialelor probleme aparute.
Oportunitatea de a lucra la proiecte complexe si variate;
Mediu de lucru dinamic si profesionist;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specializate;
Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare.

CARPAT RAIL este o companie cu o echipa de inalta calificare profesionala, specializata in servicii de proiectare pentru proiecte complexe de infrastructura si inginerie, management de proiect, si coordonare.
Echipa CARPAT RAIL reprezinta incununarea cu succes a experientelor multor specialisti, pasionati de proiectare, care au armonizat obiectivele companiei cu daruirea si talentul pentru profesie.
Daca esti in cautarea unui loc de munca in care sa iti poti exprima aptitudinile, cunostintele si talentul, te invitam sa te alaturi echipei CARPAT RAIL.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024