Gratis

Inginer proiectant constructii civile, industriale

Cubicon Invest S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta minim 3 ani in proiectare constructii civile, industriale
- Cunostinte avansate a programelor de proiectare: Revit, Autocad, un program de calcul structural

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizarea de calcule structurale
- intocmire proiecte la toate fazele: SF/DALI, PT, DDE pentru specialitatea rezistenta/ structuri
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀intocmire liste cu cantitati de lucrari pepentru specialitatea rezistenta/ structuri
- Asistenta tehnica pe santier

Beneficii:
- salariu atractiv
- oportunitatea de a lucra intr-un birou multidisciplinar (proiectare generala)
- oportunitatea de a lucra pe proiecte complexe, din domenii variate (cladiri publice, spitale, hale industriale, etc)

Cubicon Invest este o firmă de proiectare generală cu o reputație solidă și o vastă experiență în proiecte majore din sectorul public, în special in infrastructura medicală. Specializată în furnizarea de soluții inovatoare și durabile, Cubicon Invest a devenit un lider recunoscut în domeniul proiectării pentru infrastructura publică.

Cu o echipă talentată de ingineri, arhitecți și consultanți, Cubicon Invest se angajează să ofere cele mai bune servicii de proiectare, adaptate nevoilor specifice ale fiecărui proiect. Fie că este vorba despre construcția de școli moderne, spitale de ultimă generație, rețele de transport eficiente sau proiecte de revitalizare urbană, Cubicon Invest este pregătită să transforme viziunea în realitate.

Prin colaborarea strânsă cu clienții săi din sectorul public, Cubicon Invest își propune să ofere soluții care să îmbunătățească calitatea vieții în comunități și să contribuie la dezvoltarea durabilă a societății. Cu fiecare proiect finalizat cu succes, Cubicon Invest demonstrează angajamentul său față de excelență și inovație în proiectarea infrastructurii publice.
Publicat 25 Mai 2024 Reactualizat 15 Iun. 2024 Expiră 24 Iun. 2024