Gratis

Inginer proiectare instalatii in constructii

Sc Cadinter Srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Birou proiectare CAD , specializat pe piata germana , angajeaza inginer instalatii in constructii
Cunoasterea metodei de lucru BIM a softului Microstation (Tricad ) , sau Revit , utilizarea softului Solar , Nawisworks , Projectwise reprezinta avantaj la angajare

Descrierea jobului

Se asigura specializarea la locul de munca conform cerinelor de pe piata germana .
Curs de limba germana la sediul ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁societatii pt. a putea desfasura activitatea in mod optim .

Societatea noastră, înfiinţată în anul 2000, cu sediul in Cluj-Napoca .
Obiectul principal de activitate este proiectarea în 3D a instalaţiilor pentru construcţii civile şi industriale respectiv servicii IT.
Parteneriatul cu firma Intechplan – dl. Paul Thomas Benedek , respectiv personalul specializat conform cerinţelor germane, este cheia profesionalismului şi succesului nostru.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024