Inginer proiectant constructii civile, industriale

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 800 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta minim 3 ani in proiectare constructii civile, industriale
- Cunostinte avansate a programelor de proiectare: minim Autocad, un program de calcul structural

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizarea de calcule structurale
- intocmire proiecte la toate fazele: SF/DALI, PT, DDE pentru specialitatea rezistenta/ structuri
- intocmire liste cu cantitati de lucrari pepentru specialitatea rezistenta/ structuri
- Asistenta tehnica pe santier

Beneficii:
- salariu atractiv
- oportunitatea de a lucra intr-un birou multidisciplinar (proiectare generala)
- oportunitatea de a lucra pe proiecte complexe, din domenii variate (cladiri publice, spitale, hale industriale, etc)

CUBICON INVEST S.R.L. oferă servicii complete de proiectare și consultanță în domeniul construcțiilor. Societatea a fost înființată în anul 2008, având capital integral românesc, iar managementul modern și organizarea eficientă au permis societății formarea unei echipe tehnice de înaltă calificare ce permite companiei să se dezvolte într-un ritm accelerat și să-și diversifice activitățile, acoperind în prezent o gamă complexă de servicii precum: servicii de arhitectură, proiectare structurală, instalații pentru construcții, rețele edilitare, electrice și telecomunicații, drumuri și poduri.

Experiența și profesionalismul dobândite prin implementarea cu succes a proiectelor cu finanțare publică și privată, precum și echipa tânără, dinamică, mereu documentată cu privire la noutățile și trendurile actuale, fac din CUBICON INVEST un partener de încredere.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos