Gratis

Inginer Proiectant Confectii Metalice

LUCRURI ABAU S.R.L.

Candidatul Ideal

ABAU Metal Decor este în căutarea unui Inginer Proiectant Confectii Metalice pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o înțelegere solidă a proiectării și fabricației structurilor metalice, precum și a utilizării unui software de proiectare asistată de calculator.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Proiectarea și modificarea planurilor pentru structuri metalice
- Colaborarea cu echipa de proiectare și producție pentru a asigura calitatea și eficiența proiectelor
- Utilizarea software-ului de proiectare asistată de calculator pentru a crea modele și desene tehnice

Beneficii:

- Asigurare de sănătate în sistem privat
- ⁠Pachet salarial competitiv
- ⁠Oportunități de dezvoltare profesională și învățare continuă

ABAU Metal Decor este o companie producătoare de confectii metalice ușoare, specializătă pe decor si partiții din metal, înființată în anul 2018.
Unitatea de productie este amplasată în orașul Suceava.
Suntem un angajator care oferă șanse egale și încurajează candidaturile din partea tuturor persoanelor calificate.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024