Inginer productie

Bunzel Meca S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam nostru inginer de productie, comunicare buna cu colegii din productie, cunostinte tehnice in domeniu de confectii metalice (sudura, lacatuserie, vopsire, asemblare mecanica, proiectare)

Descrierea jobului

Jobul consista in urmarire in productie de produse metalice.

Proiectare de produse
Lansare in productie
Managment a echipelor de productie
Asigurare calitatii finala

Responsabilitate asupra echipelor de productie (2-5 persoane)

Beneficii :
va vom ridica la un nivel tehnic inalt cu posibilitati de evolutie in domeniu

Bunzel meca firma franceza este specializata in productie si asamblarea de masini speciale.

Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.