Inginer Productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
- Capacitatea de a comunica in limba engleza ;
- Prezinta avantaj experienta in productie/manufacturing;
- Spirit de echipa;
- Capacitate de organizare si monitorizare;
- Capacitate de analiza a documentatiilor tehnice;

Descrierea jobului

- Pregatirea planului zilnic de productie si verificarea productiei conform normelor tehnice stabilite si conform cu Indicatiile de lucru pentru fiecare pas de lucru.
- Responsabil de implementarea modificarilor aparute in procesul de lucru.
- Verificarea productiei conform normelor tehnice stabilite si conform cu Indicatiile de lucru pentru fiecare faza de lucru.
- Supravegherea modului de implementare al exceptiilor aparute in procesul de lucru
- Realizarea testelor in cazul modificarilor in designul produselor
- Verificari de functionalitate a materiei prime si compararea parametrilor cu documentatia existenta:
- Imbunatatirea continua a fluxului de productie

Oferim:
- Pachet salarial atractiv, bazat pe performanta, prime anuale si tichete de masa;
- Transport asigurat de catre companie;
- Servicii medicale la locul de munca;
- Asigurare de viata;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;

Postul este disponibil pentru locatia din Sarbi, comuna Farcasa, Maramures

Eaton este o companie de gestionare a energiei, cu peste 85.000 de angajați la nivel global, care desfășoară activități în mai mult de 175 de țări şi activează pe 4 sectoare: Electric, Hidraulic, Vehicole și Industria Aerospaţială. Produsele și serviciile Eaton sunt destinate gestionării eficiente a energiei electrice, hidraulice și mecanice.
În România, Eaton are peste 2500 angajaţi care lucrează ca parte a sectorului electric în 4 locații: fabrica de la Sârbi Fărcaşa, judeţul Maramureş (~ 1800 angajaţi), fabrica de la Buşag, judeţul Maramureş (~ 400 angajaţi), fabrica de la Arad, judeţul Arad (~ 300 angajaţi) şi echipa de vânzări cu sediul central la Bucureşti (~ 100 angajaţi). Produsele Eaton, electrice, ajută la generarea, transmiterea și distribuția energiei având soluții care variază de la întreruptoare automate la tablouri de distribuție, de la controlul mașinilor, la iluminatul cu LED-uri.
Misiunea Eaton este de a îmbunătăți calitatea vieții și a mediului prin tehnologiile și serviciile oferite.
Eaton işi împuterniceşte angajaţii să gândească diferit, legat de muncă, comunitatea în care trăiesc şi impactul pozitiv pe care îl pot avea asupra creşterii calităţii vieţii tuturor.
Pentru mai multe informaţii vizitati site-ul nostru: http://www.eaton.com

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos