Gratis

Inginer productie alimentara

TIP TOP FOOD INDUSTRY
2 poziții

Candidatul Ideal

- studii superioare de specialitate (inginerie alimentara)
- experienta pe un post similar (reprezinta avantaj)
- capacitatea de comunicare interactiva,abilitati organizatorice
- analiza si atentie la detalii,corectitudine,seriozitate,gandire logica
- capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului

- verifica calitatea produselor obtinute atat din punct de vedere al parametrilor organoleptici, fizico-chimici cat si din punct de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈vedere al etichetarii conform legislatiei in vigoare si consemneaza in documente;
- identifica toate problemele din productie si situatiile care ar putea afecta calitatea si siguranta alimentelor;
- participa alaturi de sefii de sectie la mentinerea si imbunatatirea permanenta a calitatii produselor realizate;
- se asigura de starea de igiena corespunzatoare in timpul realizarii productiei;
- coordoneaza activitatea de productie si atribuie sarcini angajatilor din subordine-se asigura de realizarea comenzior si le prioritizeaza functie de termenul de livrare
-intocmeste raporte de productie si valideaza productia realizata in sistemul ERP
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024