Publicat 12 Oct 2020 | Reactualizat 09 Nov 2020 | Expiră 12 Nov 2020

INGINER PRAM - CE110KV ALEXANDRIA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare de specialitate electrică, energetică, electrotehnică;
Cunoștinţe în domeniul mentenanţei instalațiilor şi echipamentelor electrice de protecție și automatizare, profilaxia echipamentelor primare, termografierea instalațiilor și echipamentelor electrice aferente RED - constituie un avantaj.;
Cunoștințe în utilizarea calculatoarelor portabile;
Cunoștințe avansate în utilizarea programelor specifice PRAM – constituie un avantaj.
Abilitatea de a păstra o atitudine calmă și echilibrată în orice situație;
Abilități excelente de comunicare, mediere si managementul conflictelor;
Lucrul în echipă, conştiinciozitate şi responsabilitate;
Capabilitate decizională în condiţii de lucru în situaţii limită;
Permis de conducere tip B.

Descrierea jobului

Asigurarea mentenanței instalațiilor și echipamentelor electrice de protecție și automatizare, profilaxia echipamentelor primare, desfaşurând activităţi specifice PRAM cum ar fi:- revizie tehnica a instalatiilor si echipamentelor electrice de protectie si automatizare, conform planului anual de mentenanta;
- implementare, verificare si modificare a reglajelor instalatiilor si echipamentelor electrice de protectie si automatizare;
- termografierea instalaţiilor şi echipamentelor electrice şi depistarea punctelor calde.
Conduce vehicul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului

Distributie Oltenia este succesorul legal al Electrica Oltenia din 15 martie 2007, continuand desfasurarea exclusiva a activitatii de distributie a energiei electrice in calitate de proprietar al activelor necesare derularii activitatii in urma separarii activitatilor impusa prin cerintele legale europene (Unbundling).

Distributie Oltenia asigura alimentarea cu energie electrica a 1.427.035 clienti din 7 judete din regiunea Olteniei: Dolj, Arges, Olt, Gorj, Valcea, Mehedinti si Teleorman.

Expirat
INGINER PRAM - CE110KV ALEXANDRIA  -  CEZ GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles