Publicat 09 Dec 2019 | Reactualizat 06 Ian 2020 | Expiră 09 Ian 2020

INGINER PRAM - CE 110KV CRAIOVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare de specialitate electrică, energetică, electrotehnică;
Cunostinţe privind activitatea de PRAM, mentenanţă şi termografierea instalaţiilor electroenergetice;
Spirit de initiativă, creativitate şi flexibilitate, adaptare rapidă la medii noi, atitudine proactivă;
Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului, un nivel ridicat de etică de lucru şi integritate morală;
Lucrul în echipă, conştiinciozitate şi responsabilitate;
Capabilitate decizională în condiţii de lucru în situaţii limită;
Permis de conducere tip B.

Descrierea jobului

Asigurarea mentenantei instalatiilor si echipamentelor electrice de protectie si automatizare , profilaxia echipamentelor primare , desfaşurând activităţi specifice PRAM cum ar fi:-revizie tehnică, intervenţii accidentale, verificare şi modificare a reglajelor instalaţiilor si echipamentelor electrice de protective şi automatizare;
-termografiere a instalaţiilor şi echipamentelor electrice şi depistare a punctelor calde.
Conduce vehicul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.

Distributie Oltenia este succesorul legal al Electrica Oltenia din 15 martie 2007, continuand desfasurarea exclusiva a activitatii de distributie a energiei electrice in calitate de proprietar al activelor necesare derularii activitatii in urma separarii activitatilor impusa prin cerintele legale europene (Unbundling).

Distributie Oltenia asigura alimentarea cu energie electrica a 1.427.035 clienti din 7 judete din regiunea Olteniei: Dolj, Arges, Olt, Gorj, Valcea, Mehedinti si Teleorman.

Expirat
INGINER PRAM - CE 110KV CRAIOVA  -  DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles