Publicat 06 Mar 2021 | Reactualizat 05 Apr 2021 | Expiră 06 Apr 2021

Inginer Operatiuni si Service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul tehnic de specialitate: electronica, automatica, calculatoare, electromecanica
Experienta in activitati cu caracter tehnic
Experienta in lucrul cu pachet Microsoft Office
Ablilitatea de comunicare in romana si engleza
Abilitatea de interpretare si raportare
Abilitatea de a defini problemele, colectare de date, stabilirea factorilor si concluzionare
Corespondenta bussiness

Descrierea jobului

Urmareste termenele de productie, livrare si montaj a produselor contractate
Programeaza lucrarile si echipele din departamentul service
Persoana de contact in relatia cu clientii
Ofera suport tehnic si consiliere pentru produsele comercializate
Pregateste documentatia tehnica
Primeste si proceseaza cererile pentru solutii service orientate pe client
Transmite solutiile tehnice de service impreuna cu estimarile de costuri aferente
Are relatii functionale cu specialisti din cadrul altor compartimente, in vederea indeplinirii atributiilor

FLINTAB este o firmă IMM cu capital integral privat inființată la începutul anului 1992 și are ca domeniu de activitate proiectarea, execuția, montajul, punerea în funcțiune și service pentru sisteme electronice de cântărire.

www.flintab.ro

Expirat
Inginer Operatiuni si Service  -  FLINTAB SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles