Gratis

Inginer Ofertare

TORN HVAC SOLUTIONS

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în vânzări, în domeniul HVAC - minim 2 ani constituie un avantaj. Abilități excelente de comunicare și negociere. Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor. Permis de conducere categoria B. Flexibilitate și capacitate de adaptare la cerințele pieței.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Prospectarea pieței și identificarea proiectelor și nevoilor clienților. Implementarea strategiei de vânzare în raport cu planul de acțiune. Promovare ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈soluțiilor tehnice în raport cu nevoile de business. Dezvoltarea portofoliului de clienți. Întocmirea și negocierea ofertelor și semnarea contractelor. Monitorizarea concurenței în vederea aplicării unei strategii optime de vânzări. Identificarea de noi oportunități de promovare a imaginii companiei, participarea la târguri, conferințe de profil.
Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă. Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților de vânzare. Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri. Perspectivă de avansare în cadrul companiei.

SC. TORN HVAC SOLUTIONS este dealer Mitsubishi Electric si Daikin,importator Samsung Hvac fiind cea mai mare companie de HVAC din judetul Dolj si una din cele mai mari companii nationale. Sedii in Craiova,Bucuresti si Cluj Napoca

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024